piątek, 27 marca 2009
Pastelowo... :)

Najpierw powstały buciki. Oczywiście z ulubionego Kotka. Miały być zupełnie w innej stylistyce, ale nie miałam żadnych różowych ani błękitny guzików :(  Dostały więc po różowym, futrzanym kwiatku.

Potem powstała kartka. Miała być do kompletu, ale cóż... lubię fiolety, a tym zachwyciły mnie pastelowe - w dodatku z ecru. No cóż... zawsze mówiłam że robótki żyją własnym życiem :) Muszę chyba wyszydełkować fioletowe buciki...

13:40, filum_lanae , moje prace
Link Komentarze (6) »
niedziela, 08 marca 2009
Dzień Kobiet i patchwork:)

Mój mąż ostatnio rozpieszcza mnie robótkowo... Taki prezencik dostałam z okazji Dnia Kobiet. Wcześniej, także z tej okazji, sprezentował mi ciekawą włóczkę na kolczyki i miarkę do drutów :) Chyba rekord chce pobić, bo w zeszłym roku podarował mi... samochód :)

Zabawę nową włóczką zaczęłam już wczoraj. Przybywa szybko, choć musze przyznać że machanie drutami 8 mm jest dość męczące... do tego to zwykłe długie druty, a ja praktycznie wszystko dziergam na okrągłych.

Z włóczki ma powstać taki luźny szal, do zakładania jak poncho (spinany na ramieniu).

A tu efekt przerabiania włóczki wzorem prawe/lewe. Zdjęcie rozświetlone, kolor trochę przekłamany. W rzeczywistości to ciemna czerwień/burgund.

A to mój pierwszy patchwork, który uszyłam dzięki MKatarynce :)

Trochę krzywo... ale i tak jestem zadowolona.

niedziela, 01 marca 2009
Pan Kot :)

Powstał już daaaawno temu, ale jakoś nie chciał pozować do zdjęć...

23:37, filum_lanae , moje prace
Link Komentarze (3) »
Zakładki:
Robótkujące
Różne takie
Scrap
Smaczne
Swap
Ulubione fora robótkowe
Wspólne robótkowanie
Wzory - szycie
Zbiory wzorów