Blog > Komentarze do wpisu
Mysiura i Julka

A więc znów mój zwierzyniec... Mycha powstała w sobotnie popołudnie. Szyta bez wykroju. Mychą postanowiła zostać przy końcu roboty, już po obszyciu sukienki cekinami :) Nie jestem zadowolona zbytnio - szyja wyszła za długa. Ale mąż nie zgadza się na dekapitację Mysiury, nawet mimo obietnic szybkiej naprawy :)

2 miesiące temu przyplątała nam się sunia. Mamy już jednego psa, do tego duuużo szczurów... kolejne zwierzę w domu było trudną decyzją. Ale co zrobić? Przecież nie zostawię wychudzonego, rannego psa na ulicy...

Julka okazała się przemiłą sunią, tylko cierpi na przypadłość wszystkich bezdomnych, umęczonych zwierząt - nagły wysyp chorób w nowym domu. W tej chwili leczymy trzecie poważne schorzenie (widoczny na głowie twór to niestety rodzaj nowotworu).

czwartek, 18 grudnia 2008, filum_lanae

Polecane wpisy

  • Zielona narzutka :)

    Zachciało mi się narzutki. A że dopadła mnie znów nerwica dziergankowa, musiałam zrobić NATYCHMIAST. Najlepiej z błyskawicznym efektem. Udało się - 3 wieczory!

  • Gairo, syn Rocha...

    Jak widać na załączonym obrazku włazi tatusiowi na głowę. Albo ogon, jak kto woli :D

  • Zagubione Kuczaki i PRW :)

    Kuczaki powstały na użytek szkółki Craftladies oraz Wielkanocnych Wymianek. Naprodukowałam się ich w marcu i kwietniu, oj naprodukowałam... Wszystkie oczywiście

Komentarze
2008/12/18 16:21:30
Biedny piesek, wiem że kolejny pies to trudna decyzja, sama kiedys stanęłam przed wyborem - zostawić psa albo mieć trzy (dwa pozostałe reagują agresywnie na każdego przybysza). Mam nadzieję, że ta narośl to nie będzie nic złośliwego i piesek wydobrzeje - będę trzymać kciuki. Normalnie serce mi się kroi jak widzę takie nieszczęście :( Dobrze, że Jula trafiła na Ciebie.
-
2008/12/19 14:26:15
Wpadłam na chwilkę, by złożyć życzenia: pogodnych Świąt i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
Pozdrawiam ciepło.
-
2008/12/19 16:28:26
Biedna psinka.Dobrze, że znalazł u Was dom. Pozdrawiam i życzę zdrowych i pogodnych Świąt..Myszka bardzo fajna .
-
2008/12/23 23:34:43
Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!
-
hada131
2008/12/24 14:36:10
Magicznych Świąt i spełnienia wszystkich marzeń życzy hada131