Blog > Komentarze do wpisu
szalikowo i roboczo...

Ostatnio szydełkuję prawie wyłącznie gwiazdki i aniołki (zdjęcia później). A w tak zwanym "międzyczasie"...........

Czerwony szaliczek jest z Miry - genialna faktura trawki. W zasadzie nie jest całkiem czerwony, bo nitka prowadząca jest czarna :) Dziergałam na drutach nr 5 mm, poszło 7 dag.

Szalik z Carmen (Red Heart) jest gwiazdkowym prezentem dla Przyjaciela Domu. Kolor na zdjęciu przekłamany, naprawdę to piękna ciemna zieleń... Dobrze że poszło tylko 20 dag, bo 30 dag zostało mi na chustę :) Druty nr 6mm są idealne do tej włóczki, choć na banderoli podają nr 7-8 mm...

Sweterek zaczęłam z Tweedu. Kupiłam go okazyjnie i okazał się strzałem w dziesiątkę. Śliczna włóczka, bardzo miękka i wydajna. Sweterek robię szydełkiem nr 3 mm wg wzory z "Małej Diany" 3/2007 (model 1).

sobota, 15 grudnia 2007, filum_lanae

Polecane wpisy

  • Zielona narzutka :)

    Zachciało mi się narzutki. A że dopadła mnie znów nerwica dziergankowa, musiałam zrobić NATYCHMIAST. Najlepiej z błyskawicznym efektem. Udało się - 3 wieczory!

  • Gairo, syn Rocha...

    Jak widać na załączonym obrazku włazi tatusiowi na głowę. Albo ogon, jak kto woli :D

  • Zagubione Kuczaki i PRW :)

    Kuczaki powstały na użytek szkółki Craftladies oraz Wielkanocnych Wymianek. Naprodukowałam się ich w marcu i kwietniu, oj naprodukowałam... Wszystkie oczywiście

Komentarze
2007/12/18 17:08:46
Czekam na zdjęcia gwiazdek. Pamiętam Twoją choinkę z zeszłego roku. Też się zainspirowałam i zrobiłam w tym roku coś w tym stylu. I też produkuję gwiazdki i śnieżynki na potęgę - niedługo koniec.
-
2007/12/24 14:11:50
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt